Napísali o nás

Insolvenčné centrum - spolupráca s odborníkmi sa vyplatí

Skúsenosti Insolvenčného centra špecialistov Odkúpenia - spoločnosti | SK sú k nezaplatenie. "Pomáhame predovšetkým těm, ktorí chcú ukončiť podnikanie. Rovnako silnou stránkou nášho záberu je aj poradenstvo v tejto problematike " hovorí zástupca spoločnosti, ktorý sa zaoberá problematiku insolvencií a konkurzy spolocnosti.

Spoločnosť je na trhu v Českej republike aj Slovensku už 5 rokom. Jej skúsenosti sú naozaj k nezaplatenie.  Pomáhá spoločnostem aj fyzickým osobám podnikateľov pry úskaliam spojeným väčšinou s ukončením podnikanie. Najčastejšou formou vyhlásenia konkurzu je ukončenie podnikania a vo špecifických prípadoch aj reorganizácie pri oddĺženie spoločností.


Odborník ušetrí čas aj nemálo financií

"Pracovali sme pre široké spektrum firiem z Čiech i zo Slovenska. Predmetom ich podnikanie bol rôznorodý. Jednalo sa  napríklad o firmy podnikajúce v obore poľnohospodárstva, drevospracujúcom priemysle, stavebníctve až po cestovné kancelárie. Klienti, ktorí by potrebovali poradiť v otázkach svojho ďalšieho podnikanie, by sa mali obrátiť na odborníki s likvidácii aj oddlžením spolocností. Ušetria si nielen prípadnú administratívu, ale taktiéž svoj čas aj nemalé finančné prostriedky "dodáva zástupca spoločnosti.


Zdroj: Exekúcie - Oddlženie | Blog